Dziļurbums - Artēziskās akas - Dziļurbumu ierīkošana
phone +371 288 77 009
  • Latviešu
  • Russian
dziļurbums.lv Artēziskā ūdens aka Dzilurbums

Uzņēmums ar 20 gadu pieredzi artēzisko aku jeb dziļurbumu ierīkošanā

Mēs zinām ūdens ir dzīvības pamats. Mēs to apzināmies, tāpēc strādājam ar lielu atbildību. Mums ir vairāk nekā 20 gadu pieredze dziļurbumu ierīkošanā, tāpēc varam strādāt arī šķietami sarežģītās vietās un situācijās.

Mēs varam – mūsu rīcībā ir 4 urbšanas agregāti, kas atrodas Mārupē, Jelgavā, Jūrmalā un Rīgā, taču, protams, strādājam visā Latvijas* teritorijā, veicot urbumus līdz pat 250 metru dziļumam.

Mēs darām precīzi – mūsdienās lietas un procesi notiek patiesi ātri, tāpēc uz pasūtītāju vēlmēm reaģējam iespējami ātri, cenšoties nodrošināt iespējami īsus izpildes termiņus par Jums visizdevīgākajām cenām.

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu ciklu – sākot ar āderu noteikšanu, lai iespējami precīzāk izraudzītu spicei piemērotu vietu. Saskaņojam darbus, ierīkojam artēzisko aku un veicam ekspluatācijas apkalpošanu, nepieciešamības gadījumā – arī remonta darbus.

Mēs drosmīgi uzņemamies visus izaicinājumus – ar tiem saskaramies ik dienu. Darbā esam pieredzējuši dažādas situācijas, un katrai no tām atradīsim labāko risinājumu.

Mēs ar prieku palīdzēsim ierīkot Jūsu mājas ūdensapgādes sistēmu, sniegsim konsultācijas par iespējami labākajiem dziļurbuma ierīkošanas risinājumiem!

Dziļurbumu ierīkošana Dziļurbumi - Artēzisko aku ierīkošana Dziļurbums - ierīkošana Rīgā

Online pieteikums

Kur ir ūdens, tur arī dzīvība. Kur vēl nav ūdens, tur aiciniet talkā mūs! T.28877009